1663 ASF


komunalka-info


W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


Wyścig kolarski ulicami Babimostu

23.05.2019-11W dniu 23.05.2019 r. w Babimoście rozpoczął się 2 etap XXVII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Bałtyk – Karkonosze Tour”. Zawodnicy mieli do pokonania liczący niespełna 122 kilometry etap, który rozciągnął się pomiędzy Babimostem a Zbąszynkiem.

Start wyścigu rozpoczął się w Babimoście. Tam zawodnicy ulicami miasta (ul. Kargowska, 1 Maja, Lotnicza, Gagarina, M.J. Piłsudskiego) pokonali cztery okrążenia, w tym dwa zakończone lotną premią. Zawodnikom kibicowali licznie zgromadzeni mieszkańcy zainteresowani walką sportowców. Kolarze jadąc do Sulechowa przejechali również przez miejscowości naszej Gminy - Nowe Kramsko, Kolesin, Janowiec, wracając przez Leśniki, Babimost i Podmokle Wielkie. Cały etap wyścigu zakończył się w ościennej gminie, w miejscowości Zbąszynek.

Zwycięzcą 2. etapu został Norweg Tor Arne Gilje z Sandnes Sykleklubb.

Zapraszamy do galerii

23.05.2019-32
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK