Skład osobowy Rady Miejskiej

 

  1. Maszewski Tadeusz – Przewodniczący Rady Miejskiej
  2. Kandulska Weronika– Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej
  3. Chełska Aleksandra – Radna
  4. Dajek Ryszard – Radny
  5. Daszkiewicz Stanisław – Radny
  6. Jarysz Sławomir – Radny
  7. Kremer Tomasz – Radny
  8. Kubicki Rafał – Radny
  9. Łasińska Lidia – Radna
  10. Pyzik Zbigniew – Radny
  11. Rakowski Adam – Radny
  12. Richter Eugeniusz – Radny
  13. Smolarek Wojciech – Radny
  14. Sypniewski Witold – Radny
  15. Wieczorek Stanisław – Radny

 

 

 

Komisje Rady Miejskiej

 

Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej w Babimoście:
1. Radny Wieczorek Stanisław – Przewodniczący Komisji,
2. Radna Chełska Aleksandra,
3. Radny Richter Eugeniusz.

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej w Babimoście:
1. Radny Dajek Ryszard - Przewodniczący Komisji,
2. Radny Daszkiewicz Stanisław - Zastępca Przewodniczącego,
3. Radny Kremer Tomasz,
4. Radny Pyzik Zbigniew,
5. Radny Rakowski Adam.

 

Komisja Budżetowa, Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych Rady Miejskiej w Babimoście:
1. Radny Sypniewski Witold – Przewodniczący Komisji,
2. Radna Kandulska Weronika– Zastępca Przewodniczącego,
3. Radny Dajek Ryszard,
4. Radny Jarysz Sławomir,
5. Radna Łasińska Lidia,
6. Radny Richter Eugeniusz,
7. Radny Wieczorek Stanisław.

 

Komisja Rolnictwa, Gospodarki, Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Miejskiej w Babimoście:
1. Radny Daszkiewicz Stanisław– Przewodniczący Komisji,
2. Radny Smolarek Wojciech– Zastępca Przewodniczącego,
3. Radna Chełska Aleksandra,
4. Radny Kremer Tomasz,
5. Radny Kubicki Rafał,
6. Radny Pyzik Zbigniew,
7. Radny Rakowski Adam.



Kluby Radnych

Klub radnych „Aktywni i Niezależni”
  1.  Radny Kremer Tomasz – Przewodniczący klubu ;
  2. Radna Aleksandra Chełska – Członek klubu;
  3. Radna Lidia Łasińska – Członek klubu.
 
Klub radnych „Rozwój i przyszłość Babimojszczyzny”
  1. Radny Witold Sypniewski – Przewodniczący klubu;
  2. Radny Stanisław Daszkiewicz – Członek klubu;
  3. Radna Weronika Kandulska – Członek klubu;
  4. Radny Dajek Ryszard – Członek klubu;
  5. Radny Wieczorek Stanisław – Członek klubu;
  6. Radny Kubicki Rafał – Członek klubu;
  7. Radny Zbigniew Pyzik – Członek klubu;
  8. Radny Rakowski Adam – Członek klubu;
  9. Radny Richter Eugeniusz – Członek klubu;
  10. Pan Smolarek Wojciech – Członek klubu.
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK